Hakkımızda

       

             SEDA MAKİNA İMALAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

 

       Firmamız 2000 yılında iş makineleri ve inşaat ekipmanları ticareti ile bu ekipmanları kiralama konusunda faaliyet göstermek amacı ile İstanbul da çalışmalarına  başlamıştır. Kuruluşundan bu zamana kadar inşaat ekipmanları konusunda ithalat , ihracat kiralama işlerinin yanında büyük projelerde taahhüt işleri yapmıştır. İlk başlangıcı yaptığımız Enerji-Sa Hes projelerinden sonra daha büyük işlerin yapımı konusunda isteğimiz ve azmimiz artmıştır. Bu kapsamda kurulan HDH İNŞAAT ve TİC. LTD.ŞTİ firması ile büyük projelerden ilki olan  ICA Kmo otoyol inşaatı toprak işleri yapımı ile birlikte Anadolu yakası beton ve üst yapı agrega ihtiyacının tamamının sabit ve mobil konkasörlerle  üretiminin yapılması ve nakledilmesi işini başarı ile tamamlamış ve projeye imzasını atmıştır. Bu sektörde edinmiş olduğumuz deneyim ve tecrübe ile taahhüt işleri  çalışmalarına devam edilmektedir. Aynı zamanda Mobil konkasör ve Mobil elek iş makineleri ile yerinde agrega üreterek , firmalara ekonomik anlamda çözümler sunmaya devam ediyoruz.

       Firmamız dürüstlük ve ahlak ilkelerinden ödün vermeden sektörde öncü olmayı ana ilke olarak benimsemiş ve geçen sürede isminden başarı ile söz ettirmiştir. Devam eden çalışma hayatımızda her zaman önceliğimiz  bu ilkelerden asla ödün vermeden hizmetleri- mizi başarı ile sürdürmektir.

       Her sınıfta  iş makineleri kiralama ihtiyacını parkımızda bulunan ekipmanlarla ve tecrübeli personelimizle  sürdürmekteyiz.

       20 yıl önce çıktığımız bu yolda , edindiğimiz birikim ve tecrübe ile daha büyük hedeflere , doğruluk ve dürüstlük ilkemizden asla ödün vermeden ilerlemeye devam edeceğiz.

‘’Zor olan insan kazanmaktır, para her zaman kazanılabilir.’’